Whitify Strips – paski wybielające do zębów, które przywracają biel i pozwalają rozjaśnić zęby już w kilka dni. Whitify Strips to najlepszy sposób na piękny uśmiech bez wychodzenia z domu. W zestawie znajduje się 28 pasków wybielających zęby, które wystarczają na 2 tygodnie stosowania. Paski nakłada się na górne i dolne zęby – zawierają odmienny kształt, dzięki czemu idealnie dopasowują się do uzębienia.

 

Rozjaśniają zęby, zawierają wysokiej jakości składniki

Whitify Strips pozwala uniknąć przebarwień na zębach oraz rozjaśnić zęby nawet o kilka odcieni. Do wyprodukowania pasków wybielających zęby zostały użyte wysokiej jakości składniki, spotykane najczęściej w gabinetach dentystycznych – m.in. wodorotlenek sodu oraz wodorowęglan sodu. Paski wybielające nie uszkadzają szkliwa, pozostawiając zęby lśniące i białe.

  • Bezpieczne dla szkliwa – nie uszkadzają i nie podrażniają dziąseł
  • Efekty widoczne już po kilku dniach stosowania
  • Odmienny kształt pasków na górne i dolne zęby
  • W opakowaniu znajduje się 28 pasków na 2 tygodnie stosowania oraz wzornik odcieni

paski wybielające do zębów
Wystarczy stosować 30 minut dziennie przez 2 tygodnie

Dzięki dołączonemu wzornikowi odcieni możesz porównać efekty stosowania pasków wybielających przed i po kuracji. Zaletą Whitify Strips jest fakt, że wystarczy 30 minut dziennie, aby rozjaśnić zęby nawet o kilka odcieni. Whitify Strips usuwa stopniowo przebarwienia po kawie, herbacie, papierosach oraz napojach. Aby osiągnąć najlepsze efekty warto stosować Whitify Strips z białą dietą, która wyklucza produkty bogate w sztuczne barwniki.

 

paski do wybielania zębów opinie

Biały i piękny uśmiech wzbudza zaufanie wśród innych ludzi

Stosując Whitify Strips oszczędzasz pieniądze na drogie zabiegi stomatologiczne i wizyty u dentysty. Paski wybielające zęby są polecane podczas ważnych uroczystości – wesel, urodzin, spotkań biznesowych czy rozmów o pracę. Nie od dziś wiadomo, że biały i piękny uśmiech wzbudza zaufanie wśród innych ludzi. Whitify Strips zwiększa poczucie własnej wartości. Pozwala czerpać więcej satysfakcji ze swojego wyglądu.