Titanodrol – odżywka dla mężczyzn, która pomaga zbudować czystą masę mięśniową. Dostarcza więcej testosteronu do organizmu oraz sprzyja przyrostowi masy mięśniowej. Reguluje poziom hormonu wzrostu. Sprawia, że możliwy jest przyrost masy mięśniowej o ponad 30%. Zawiera m.in. kwas d-asparaginowy (DAA), beta-alaninę, l-argininę oraz tribulus terrestris. Titanodrol to kompozycja naturalnych składników, która sprzyja większej regeneracji mięśni po treningu oraz wpływa na zwiększenie siły podczas ćwiczeń.

Zwiększa i rozbudowuje masę mięśniową, sprzyja produkcji testosteronu

Titanodrol pozwala zbudować masę mięśniową już w kilka miesięcy od rozpoczęcia suplementacji, wpływa na zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie, zapewnia szybszą regenerację mięśni i więcej energii do ćwiczeń. Titanodrol pozwala ćwiczyć dłużej i intensywniej, rozbudowuje masę mięśniową, sprzyja produkcji hormonu wzrostu oraz testosteronu. Badania wykazały, że Titanodrol zwiększa czystą masę mięśniową o 32%, dostarcza o 67% więcej energii podczas ćwiczeń oraz zwiększa poziom testosteronu o 35% już w ciągu 8 tygodni.

jakie odżywki na masę mięśniową

 

Titanodrol – unikalna kompozycja składników – booster testosteronu

Dzięki Titanodrol możliwe jest uzyskanie efektów do tej pory zarezerwowanych wyłącznie dla zawodowych kulturystów. Najważniejsze składniki odżywki – m.in. kwas d-asparaginowy (DAA) zwiększa testosteron, beta-alanina wpływa na większą wydolność i wytrzymałość organizmu podczas ćwiczeń, l-arginina stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu, a buzdyganek naziemny to booster testosteronu, który wpływa na przyrost masy mięśniowej i siły.

  • Zwiększa poziom testosteronu oraz hormonu wzrostu
  • Wpływa na wzrost masy mięśniowej – nawet o 32%
  • Zapewnia o 67% więcej energii podczas treningu
  • Pozwala zwiększyć poziom testosteronu o 35% w 8 tygodni

 

odżywki na masę dla szczupłych

Wzrost mięśni z tygodnia na tydzień

Każdy składnik odżywki przeszedł wnikliwe badania dotyczące bezpieczeństwa oraz efektów stosowania. Titanodrol nie zawiera niebezpiecznych sterydów oraz innych substancji pomocniczych stanowiących zagrożenie dla życia lub zdrowia. Sprawia, że mięśnie rosną z tygodnia na tydzień. Wszystko to za sprawą idealnej proporcji składników. Stosowanie Titanodrol możesz połączyć z zażywaniem odżywki przedtreningowej Titan’s Rage.