NuviaGo – wysokobiałkowe batony proteinowe, które wspomagają budowę masy mięśniowej oraz stanowią doskonałą przekąskę zarówno przed, jak i po treningu. NuviaGo to zdrowy baton proteinowy pokryty mleczną czekoladą. Smakuje jak deser, ale nie jest kaloryczny. Zawiera tylko 173 kcal oraz 20 g białka! NuviaGo możesz mieć zawsze ze sobą – przed i po treningu oraz jako smaczną przekąskę między posiłkami. NuviaGo to połączenie pysznego smaku, białka i błonnika z niewielką ilością cukru. Dzięki temu baton proteinowy zapewnia efekty podczas treningów, jak również sprzyja kontroli masy ciała.

 

Polecany przez specjalistów

NuviaGo mogą stosować osoby na co dzień uprawiające sport dzięki temu, że batony dostarczają protein, a zawarte w nich białko stanowi główny budulec mięśni. NuviaGo może być stosowany jako pyszna przekąska dla osób, które dbają o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Duża zawartość białka oraz niewielka ilość cukru sprawiają, że NuviaGo doskonale sprawdzi się jako odżywka białkowa!

zdrowe batony proteinowe

 

Źródło białka i protein – smaczna przekąska podczas treningu

NuviaGo idealnie zastępuje odżywki proteinowe i shakera. Stanowi źródło białka i dostarcza energii do organizmu, jednocześnie pozwala schudnąć i zadbać o zdrową sylwetkę. NuviaGo to baton proteinowy o pysznym smaku ciasteczkowo-śmietankowym oblany mleczną czekoladą. NuviaGo sprawdza się nie tylko podczas treningu, ale również w podróży.

 

jakie batony proteinowe

Baton proteinowy – bogaty w białko i błonnik

NuviaGo to zdrowa i smaczna przekąska stworzona dla osób prowadzących aktywny tryb życia, którym zależy na diecie bogatej w białko i błonnik. NuviaGo zapobiega napadom głodu, dostarcza zdrowych kalorii do organizmu. Dzięki wysokiej zawartości białka wpływa na wzrost masy mięśniowej, a dzięki błonnikowi umożliwia kontrolę masy ciała. NuviaGo to znakomite uzupełnienie diety oraz wartościowa przekąska, która zapewnia zastrzyk energii i wysoką zawartość protein w każdej porcji.