Hello Slim to herbaty wspomagające odchudzanie oraz oczyszczające organizm z toksyn. Zapewniają kompleksową detoksykację organizmu oraz dodają energii, sprzyjają lepszemu samopoczuciu. Dzięki Hello Slim możliwa jest utrata zbędnych kilogramów. Hello Slim to herbaty na dzień i na noc, które przyspieszają metabolizm, spalają tłuszcz oraz poprawiają trawienie. Hello Slim polecany jest przez InStyle, Glamour, Elle, Cosmopolitan oraz Joy.

 

93% osób zrzuciło zbędne kilogramy, 85% osób oczyściło organizm z toksyn

Herbaty Hello Slim pozwalają oczyścić organizm z toksyn, dzięki czemu łatwiej jest schudnąć i mieć więcej energii na co dzień. 93% osób, które stosowały Hello Slim zrzuciło zbędne kilogramy, a 85% pozbyło się toksyn z organizmu. Hello Slim pozwala oczyścić organizm ze szkodliwych substancji nagromadzonych przez lata poprzez niewłaściwe odżywianie i zanieczyszczone środowisko.

  • Zmniejszają apetyt, ułatwiają trawienie
  • Oczyszczają organizm z toksyn, pozwalają zrzucić zbędne kilogramy
  • Zawierają naturalną kompozycję składników – roślin i ziół
  • Przyspieszają metabolizm, spalają tkankę tłuszczową

herbaty oczyszczające
Hello Slim – unikalna kompozycja oczyszczająca i odchudzająca

Hello Slim to specjalny program oczyszczający składający się z herbatek na dzień i na noc. Hello Slim Day to unikalna kompozycja m.in. zielonej herbaty, yerba mate, dzikiej róży, liścia eukaliptusa, guarany oraz jabłka. Hello Slim Night to kompozycja składająca się m.in. z mięty, skórki pomarańczowej, trawy cytrynowej, hibiskusa, korzenia lukrecji oraz korzenia imbiru.

 

herbata oczyszczająca z toksyn

Zmniejsza apetyt, zapewnia uczucie sytości

Hello Slim pomaga zredukować tkankę tłuszczową, przyspiesza metabolizm oraz eliminuje problemy związane z układem pokarmowym. Ze względu na zawarte w herbacie składniki wykazuje właściwości antyoksydacyjne i odchudzające. Zmniejsza apetyt oraz ułatwia trawienie, chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Hello Slim obniża poziom cholesterolu we krwi, pobudza do działania, gwarantując dobre samopoczucie, energię i nastrój. Zapewnia uczucie sytości oraz pozwala wypłukać toksyczne substancje z organizmu.

Osoby, które stosowały Hello Slim podkreślały, że oprócz tego, że czuły się lżejsze, miały dużo więcej energii na co dzień. Hello Slim został doceniony za wyjątkowy smak i aromat. Stosując Hello Slim uzyskasz bardzo dobre efekty – naturalna kompozycja roślin i ziół pozwala oczyścić organizm z toksyn, przyspieszyć metabolizm oraz ułatwia spalanie zalegającego tłuszczu. Program składa się z 30 torebek na dzień i 30 torebek na noc, co pozwala na miesięczną suplementację. Wystarczy rano i wieczorem zaparzyć Hello Slim, by cieszyć się pysznym smakiem herbatek.