Hair Care Panda – żelki z witaminami na wzmocnienie, porost i pielęgnację włosów. Zawierają 5000% biotyny w każdej porcji, która odżywia włosy i przywraca im naturalny kolor. Żelki z powodzeniem mogą być stosowane przez wegan i osoby o każdym odcieniu włosów. Nie zawierają glutenu, żelatyny ani soi. To naturalny i sprawdzony sposób na wypadające i zniszczone włosy. Hair Care Panda zawiera kompozycję 11 starannie wyselekcjonowanych składników, w tym formułę VEGAN BIOTIN COMPLEX™. Wzmocnij swoje włosy i ciesz się ich pięknym wyglądem!

 

Smaczne żelki na wzmocnienie włosów

Wraz z wiekiem włosy stają się osłabione i zniszczone, na ich kondycję wpływ mają stres, dieta oraz niedobór witamin i minerałów. Na rynku można kupić suplementy diety lub szampony na wzmocnienie włosów.

Od niedawna w sprzedaży pojawił się nowy produkt – w formie smacznych żelek, które bardzo dobrze pielęgnują zniszczone włosy oraz pozwalają cieszyć się ich pięknym wyglądem. Hair Care Panda wpływa na witalność włosów, odżywia je oraz regeneruje.

Żelki nie zawierają soi, glutenu, orzechów, laktozy oraz żelatyny, są więc całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie uczulają ani nie powodują reakcji alergicznych. Hair Care Panda może być stosowany do każdego rodzaju włosów.

żelki na włosy panda opinie
Hair Care Panda – wegańskie żelki na włosy

Hair Care Panda wzmacnia cebulki włosów od wewnątrz, zapewniając naturalne i piękne włosy każdego dnia. Odżywia włosy i dostarcza niezbędnych składników do organizmu. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, których włosy są osłabione, mają rozdwojone końcówki i potrzebują regeneracji. Zamiast tradycyjnych żelków – wybierz te, które są pyszne w smaku, a jednocześnie bogate w składniki i minerały, które odżywiają włosy, skórę i paznokcie.

 

hair care panda ile w opakowaniu

Hair Care Panda to suplement diety, który otrzymał Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2018 oraz stał się Kobiecą Marką 2019 roku. Zdobył także nominację Prix de beauté w magazynie Cosmopolitan w 2019 roku. Jest to innowacyjny produkt, który wpływa na wzmocnienie i kondycję włosów. Żelki są łatwe w połknięciu i są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą przyjmować kapsułek. Już po kilku dniach można zauważyć, że włosy nabierają pięknego wyglądu, stają się zdrowe i odżywione.

  • Kompleksowy zestaw witamin i minerałów – niacyny, witaminy B6, witaminy A, selenu, cynku, witaminy B12, witaminy B1, witaminy E, kwasu pantotenowego
  • Żelki zawierają 5000% biotyny
  • Produkt nie był testowany na zwierzętach