Fibre Select – błonnik witalny, który wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn oraz niweluje problemy trawienne. Pozwala zrzucić zbędne kilogramy oraz odzyskać dobre samopoczucie. Zawiera błonnik jabłkowy, błonnik lniany, inulinę, oligofruktozę z korzenia cykorii oraz łupinę nasienną babki jajowatej. Przeciwdziała toksynom i szkodliwym substancjom, które dostają się każdego dnia do Twojego organizmu poprzez powietrze, spaliny i papierosy. Wpływa na zdrowy wygląd skóry, eliminuje uczucie ciężkości i pozwala czuć się lżejszym.

Przywraca równowagę w organizmie, chroni florę jelitową

Błonnik witalny pozwala się pozbyć wzdęć i zaparć, zapewnia uczucie sytości oraz przywraca równowagę w układzie pokarmowym. Fibre Select wpływa na poprawę perystaltyki jelit oraz ma korzystny wpływ na florę jelitową. Zapobiega nagłym skokom poziomu cukru oraz ogranicza podjadanie między posiłkami. Błonnik witalny pomaga cieszyć się dobrym samopoczuciem, reguluje poziom cholesterolu oraz pozbywa się toksycznych substancji z jelit, wątroby i nerek.

błonnik a odchudzanie
Rozbija złogi tłuszczowe, przyspiesza metabolizm

Fibre Select zapobiega gromadzeniu się toksyn w organizmie, rozbija złogi tłuszczowe oraz zapobiega spowolnieniu metabolizmu. Błonnik witalny to bardzo dobry sposób na oczyszczanie i odchudzanie, zwłaszcza dla osób z tendencją do tycia oraz uczuciem ciężkości. Fibre Select zapewnia kompleksowe oczyszczanie organizmu oraz detoksykację, dzięki czemu skóra, włosy i paznokcie odzyskują dawny blask.

  • Wykazuje działanie oczyszczające oraz odchudzające
  • Działa korzystnie na układ pokarmowy, jelita, wątrobę i nerki
  • Pozwala czuć się lżejszym
  • Zapewnia dobre samopoczucie

 

odchudzanie opinieBłonnik witalny wspomaga pracę układu pokarmowego. Zwiększa uczucie sytości, wspomaga proces odchudzania oraz przemianę materii. Wzmacnia odporność, obniża cholesterol, oczyszcza wątrobę i jelita. To doskonały sposób na dobre samopoczucie i energię. Duże opakowanie pozwala przez długi czas czerpać korzyści ze stosowania produktu. Fibre Select to idealne rozwiązane dla osób, które chcą schudnąć i oczyścić swój organizm z toksyn.
– Ania Przemyska, redaktorka portalu ranking-tabletki.pl

 

błonnik rozpuszczalny na zaparcia

Oczyszcza organizm z toksyn, przywraca dobre samopoczucie

Błonnik witalny zapobiega niekorzystnym zmianom w organizmie. Pozwala pozbyć się toksyn, które trafiają do organizmu poprzez zanieczyszczone powietrze, żywność oraz pestycydy. Dzięki temu, że poczujesz się lżej zyskasz lepsze samopoczucie oraz więcej energii na co dzień. Fibre Select zawiera wysoką dawkę błonnika – bez GMO i bez laktozy. To w pełni naturalny sposób na dobre samopoczucie, utratę zbędnych kilogramów oraz kompleksowe oczyszczanie organizmu.