ÉleverLash – odżywka do rzęs, dzięki której Twoje rzęsy staną się dłuższe nawet o 91%. Wystarczą 3 miesiące stosowania, aby zyskać trwałe i w pełni zadowalające efekty. Pierwsze zauważalne są już po dwóch tygodniach stosowania odżywki. Dzięki ÉleverLash zregenerujesz, wzmocnisz i odżywisz zniszczone rzęsy. Serum stymuluje wzrost rzęs, dzięki czemu stają się dłuższe i gęstsze. ÉleverLash to dobry sposób, aby zyskać zalotne spojrzenie i rzęsy, o jakich marzysz. Wystarczy mniej niż minuta dziennie, aby w kilku prostych krokach zaaplikować odżywkę na rzęsy.

 

Efekty widoczne już po pierwszym użyciu

ÉleverLash to odżywka, której skuteczność została potwierdzona w badaniach. Nie powoduje reakcji alergicznych ani działań niepożądanych, została przetestowana dermatologicznie i jest polecana przez kobiety na całym świecie. Stosując regularnie ÉleverLash Twoje rzęsy staną się ciemniejsze i mocniejsze, dodatkowo utrzymuje się efekt tzw. sztucznych rzęs. ÉleverLash stymuluje porost rzęs, a efekty są już widoczne przy pierwszej aplikacji.

  • 91% dłuższe rzęsy
  • Wzmacnia i zagęszcza rzęsy
  • Łatwość rozprowadzania aplikacji
  • Pozytywne opinie kobiet – „ÉleverLash dosłownie czyni cuda”, „moje rzęsy rosną jak szalone”, „już po tygodniu widać efekty – rzęsy są grubsze i nie wypadają”

naturalna odżywka do rzęs
Efekt sztucznych rzęs bez użycia kleju!

Wystarczy załączonym pędzelkiem nałożyć niewielką ilość ÉleverLash na górną powiekę, poczekać do całkowitego wchłonięcia się odżywki, a następnie obserwować efekty – rzęsy stają się dłuższe i pogrubione! ÉleverLash polecany jest przez specjalistki od make-upu. Zastosowane w ÉleverLash składniki pozwalają zachować piękny wygląd Twoich rzęs, byś mogła cieszyć się nimi na co dzień. ÉleverLash to odżywka do rzęs najwyższej jakości. Wypróbuj ją już dziś!

 

serum przyspieszające wzrost rzęs

Naturalne składniki odżywki i bezpieczeństwo

ÉleverLash to skuteczny sposób na poprawę jakości rzęs, zwłaszcza tych zniszczonych nieudanymi zabiegami kosmetycznymi. ÉleverLash skutecznie odnawia rzęsy. Z najważniejszych zalet odżywki ÉleverLash należy wymienić łatwość nakładania i rozprowadzania, a także bezpieczeństwo stosowania – do tej pory nie zgłoszono wystąpienia żadnych efektów ubocznych. ÉleverLash polecana jest przez Kamilę Tadriyan, Makeup Artist, która przetestowała wiele odżywek do rzęs dostępnych na rynku. Według niej ÉleverLash sprawia, że rzęsy są gęstsze i o wiele dłuższe i nawet bez makijażu prezentują się znakomicie.