Zbyt mały biust to problem, z którym zmaga się coraz więcej kobiet. Trzeba pamiętać, że piersi są atrybutem kobiecości i są uważane za podstawową strefę erogenną. Jednak w wyniku ciąży lub życia w biegu piersi stają się obwisłe, a skóra dekoltu sucha i zmęczona. Czasami zbyt mały biust sprawia, że kobieta czuje się mniej atrakcyjna w oczach mężczyzny. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej produktów, które mają na celu wzmocnienie i ujędrnienie biustu, a także powiększenie piersi.

Najczęściej są to preparaty, które uzupełniają codzienną dietę o kluczowe dla wzrostu piersi składniki. W tego rodzaju suplementach diety zazwyczaj zawarte są ekstrakty z nasion kozieradki, kopru włoskiego oraz nasion kminku.

Powiększenie biustu – jak powiększyć biust?

Powiększanie piersi wymaga czasu. Nie warto od razu decydować się na interwencję chirurgiczną, zanim nie skorzystamy z innych, bezpieczniejszych metod powiększania biustu. Warto zadbać o ogólną, dobrą kondycję swojego organizmu. Przede wszystkim należy pamiętać o równowadze hormonalnej. Właściwa produkcja hormonów wspiera organizm w prawidłowym funkcjonowaniu gruczołów piersiowych.

Aby powiększenie biustu było skuteczne należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Na efekty trzeba poczekać, a każda kuracja powinna zostać prawidłowo przeprowadzona:

  • pamiętaj, że suplementy diety najczęściej stymulują fitoestrogeny, czyli naturalne hormony zawarte w Twoich piersiach,
  • warto, abyś unikała nadmiernego stresu i zmęczenia,
  • równowaga hormonalna jest kluczem do sukcesu,
  • pamiętaj o wysypianiu się i nie dopuść do nadmiernego obciążenia Twojego organizmu.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty warto połączyć stosowanie suplementów diety wraz z kremami na ujędrnienie i powiększenie biustu. Krem dodatkowo modeluje biust oraz zapewnia efekt push-up. Stosując krem oddziałujesz na skórę biustu. Natomiast stosując tabletki przywracasz równowagę hormonalną w Twoim organizmie.

Tabletki na porost biustu – jakie wybrać?

Najlepiej wybierać suplementy diety, które mają dobre opinie wśród innych kobiet. Skład powinien być naturalny i korzystnie zapobiegać wiotczeniom się skóry. Tabletki na wzrost biustu powinny odżywiać tkanki biustu, wpływać na ich jędrność i elastyczność. Warto stosować suplementy diety zwłaszcza po okresie ciąży oraz po zakończonej kuracji odchudzającej.

Zdrowe i rozsądne odchudzanie powinno się opierać przede wszystkim na diagnostyce stanu wyjściowego, a następnie na jej podstawie powinien zostać rozplanowany plan działania, w skład którego wchodzą: odpowiednia dieta, działająca suplementacja oraz aktywność fizyczna.

Boom Breast – tabletki z ekstraktami roślinnymi i witaminami

Tabletki na ujędrnienie biustu mogą zawierać kilka lub kilkanaście składników. Boom Breast to preparat, który w swoim składzie zawiera witaminy (A, B6, C, E) oraz ekstrakty roślinne – z ziela czerwonej koniczyny, nasion kozieradki pospolitej, kopru włoskiego, szyszek chmielu, kory wierzby oraz korzenia pochrzynu.

  • pomaga zachować piękny wygląd piersi i skóry dekoltu,
  • wpływa na produkcję włókien kolagenowych, sprzyjając dobrej kondycji skóry,
  • wspomaga procesy odpowiedzialne za wzrost piersi,
  • reguluje gospodarkę hormonalną organizmu, wpływając na poziom estrogenu.

Warto pamiętać, że tabletki na porost biustu nie zastąpią zbilansowanej i zdrowej diety ani aktywności fizycznej. Na pewno są skuteczne wtedy, gdy inne metody zawodzą. Wpływają na procesy hormonalne w organizmie, przywracając prawidłowy kształt piersi.